Kiedy po porodzie seks nie sprawia już przyjemności, czyli wizyta w gabinecie ginekologi estetycznej

Kiedy po porodzie seks nie sprawia już przyjemności, czyli wizyta w gabinecie ginekologi estetycznej

Macierzyństwo jest piękne. Każda matka to wie. Najpierw rodzi się jedno dziecko, potem na świat przychodzi drugie. Nasze pociechy rosną na naszych oczach. To dla nas piękny widok. Niestety po porodzie zachodzą w nas zmiany. Nie chodzi tu o kilka kilogramów nadwagi. Niektóre kobiety przestają odczuwać przyjemność ze zbliżeń, ich partnerzy również. Ich pożycie seksualne przestaje cieszyć. Wszystko przez pochwę, która uległa zmianie po porodzie. Co w takiej sytuacji zrobić? Czy pochwa każdej kobiety tak się zmienia, że po przebytej ciąży, seks nie sprawia już przyjemności?

To wszystko zależy od indywidualnych cech każdej z nas. Jednak, kiedy nasza pochwa uległa zmianie i ćwiczenia kegla nie pomogły, warto zastanowić się nad zabiegiem. Jakim? Obkurczanie pochwy i zwężanie pochwy, to zabiegi, które oferuje ginekologia estetyczna. Trzeba zaznaczyć, że są one bezbolesne, zabieg jest szybki i nieinwazyjny. Wykonany metodą laserową. Jest mnóstwo kobiet, które taki zabieg przeszły i są szczęśliwe, bo dzięki temu ich pożycie seksualne wróciło do normy a to przecież bardzo ważne. Szczęśliwi rodzice to szczęśliwe dzieci. Rodzi się pytanie, gdzie taki zabieg wykonać?

Jest wiele miejsc w których wykonują takie zabiegi jak obkurczanie pochwy i zwężanie pochwy. Najlepiej zanim udamy się do gabinetu ginekologi estetycznej, dobrze jest sprawdzić jaka jest opinia o danym miejscu. Jeśli zdecydujemy się już na taki zabieg, najpierw udajemy się na konsultacje. Te przebiegają w miłej, dyskretnej atmosferze, byśmy czuły się na prawdę komfortowo. Po wykonanym zabiegu pozostaje się tylko cieszyć z udanych wspólnych nocy.