Pomysł na urodzinowy prezent dla faceta

Pomysł na urodzinowy prezent dla faceta

Przed tego rodzaju trudnym wyborem systematycznie stają kobiety muszące obdarować faceta z okazji rocznicy jego urodzin. Koleżanki, babki, sąsiadki, kochanki – wszystkie te kobiety przeszukują sporą ilość , rozpaczliwie spoglądają na witryny stacjonarnych, odczuwają osłabienie, w oczach bezradność, jakim prezentem sprawić mu zadowolenie? Od lat wiemy, że chłopcy są z Marsa, a dziewczyny z Wenus – rada najprostsza i najważniejsza: nie zamawiajcie mężczyźnie, drogie panie, podarków zgodnych ze swoim gustem. Prawdopodobnie żadnego faceta, uwierzcie, nie ucieszy voucher na wizytę u kosmetyczki albo na zakupy w sklepie w galerii. Nie starajcie trafić w jego gust nabywając mu grube kalesony zimowe, choćby były z najbardziej doskonałego w dotyku kaszmiru. Kiedy będzie pragnął, własnoręcznie sobie takie zamówi i żadna z Was nie musi o tym wiedzieć. Bibeloty które można postawić na półce również nie są idealnym pomysłem, tak jak i modne ramki na zdjęcia z imprezy u teściowej.

Co w takim razie wręczyć na urodziny facetowi? Świetna sugestia: spodoba mu się prezent niematerialny, który da mu możliwość przeżycia przygody, zwrócenia uwagi na nową aktywność, sportem, czymś podobnym, co sprawi mu radochę. Doskonałym – i wyjątkowym – sposobem na prezent jest bilet na jazdę sportową bryką. A jeszcze lepszą opcją może być jazda ulicami miasta w Polsce. Wspomniane vouchery są nawet dzisiaj wystawione na sprzedaż, można postawić na jedno z superszybkich aut: Ferrari lub Lamborghini. Przed takim wyborem każdy mężczyzna będzie czuł się jak osioł, któremu w żłoby dano – „i to pachnie, i to nęci”. A gdy już podejmie decyzję padającą na jeden z pojazdów, dookreśli również miejscowość, po której będzie jeździł (Poznań, Katowice, Łódź, Bielsko Biała). A później – już tylko satysfakcja, emocje i dreszcz niezapomnianej przygody. I nie zapominajmy, że też niebywała wdzięczność wobec bliskiej osoby, która taki prezent kupiła.

jazda ferrari

Inne pomysły na prezent dla faceta warte przedyskutowania, jeżeli z dziwnych powodów nie zdecydujecie się na voucher, to karnet wstępu do klubu z siłownią (za wyjątkiem sytuacji, w których jego jedyny sport to przełączanie programów w telewizorze albo synchroniczne przysuwanie do ust kufla z piwem i pajdy chleba z szynką), w której będzie miał sposobność poćwiczyć o odpowiedniej porze, o ile tylko złapie go ochota na poprawę jakości swojego ciała.

Świetnym podarunkiem urodzinowym dla niego, niezależnie od tego czy jest stary czy młody, będzie coś powiązanego z jego zainteresowaniami. Jeśli zmagasz się z kolekcjonerem – kwestia jest prosta, następny okaz do jego zbioru (kapsli, koszulek, zapalniczek, żołnierzyków, krawatów w kwiaty, czy jeszcze innych rzeczy) z pewnością go ucieszy. Wyjątkiem może stać się sytuacja, w której do kolekcji znaczków brakuje mu jedynie jakiegoś rzadko spotykanego okazu, jakiego on sam przez wiele czasu nie odszukał. Ale wtedy pozostaje przykładowo album, czy coś jak lupa – przeróżne dodatki związane z jego hobby zawsze zagwarantują mu przyjemność. Dla maniaka czytania – pouczająca książka, dla fana piłki nożnej – t-shirt z autografem Milika, dla pasjonata staroci – mały drobiazg nabyty na giełdzie staroci, opcji jest masa i jesteśmy pewni, że znajdziesz coś, co spodoba się solenizantowi.

Wpis przygotowany przy współpracy z http://jazdamarzen.pl/prezent-dla-faceta/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *