A ja ogoliłem swoje plecy

W dniu dzisiejszym troszeczkę bardziej prywatny artykuł, w treści którego dzielę się z Wami moim przeżyciem z ostatnim dni, które wywołuje zarówno sporo emocji a także ambarasu. Po kilku tygodniach rozmów z moją narzeczoną podjąłem decyzję, aby udać się do gabinetu medycyny i kosmetyki dla chłopaków, aby pozbawić włosów me plecy.

Zapewne przypuszczasz, że prawdopodobnie upadłem na czaszkę. Rzeczywistość jest jednak taka, że zarost na mych plecach to coś strasznego. Dywan to niewiele mocne określenie, ja mówiąc wprost wyglądałem jak orangutan. A że mojej narzeczonej było to nie w smak, to była w stanie namawiać mnie do depilacji pleców po kilka razy w trakcie dnia. W końcu musiałem się ugiąć i zacząć szukać miejsca, w jakim mógłbym przeżyć tego typu zabieg depilacyjny.

Od starcie zdawałem sobie sprawę jak trudno znaleźć będzie klinikę świadczącą zabiegi medycyny estetycznej dla facetów. Propozycji teoretycznie jest wiele, lecz prawda jest taka, że zdecydowana część z nich nie wzbudza ufności. Po pierwsze przez to, że czytając witryny www takiego rodzaju kosmetyczek ciężko trafić w ich zawartości na oceny napisane im przez mężczyzn, a nie kobiety. A wiesz, co jak co, ale facet od kobiety się zdecydowanie różni i inaczej odczuwać ma możliwość opisywanego gatunku zabiegi. Po kilku próbach udało mi się odkryć jednak gabinet Vesuna, która to proponuje kompleksowe zabiegi estetyczne dla mężczyzn i z tego co mówią recenzje opisywane przez klientów robi to genialnie. Podjąłem decyzję, aby to zweryfikować.

Dryndnąłem do nich z ochotą zarejestrowania się na spotkanie. Telefon przyjęła grzeczna Pani i zaproponowała mi natychmiast wygodny dla mnie czas spotkania. Powiadomiła mnie o wszystkich rzeczach wiążących się z tego typu depilacją, wytłumaczyła jakim sposobem się do zabiegu przyszykować i wspomniała również o tym jaki spraw mam prawo oczekiwać po wizycie.

Wówczas gdy trafiłem na umówione spotkanie, to odczuwałem całkiem duży niepokój. W końcu myślałem, że tego rodzaju zabiegi są dla bab, a nie dla mężczyzn. Mój lęk szybko jednak wyparował, bo w klinice wliczając mnie odnalazłem pięciu facetów. Wygląda więc na to, że nie przyczyny, aby się krępować, faceci też rozpoczęli dbać o siebie oraz także urządzają sobie wizyty do klinik medycyny estetycznej dla facetów.

Powinno się zauważyć, że pacjenci rozmawiają tam z kosmetologami i dermatologami, dzięki czemu odczuwają zapewnienie, że przy jakimkolwiek z zabiegów nie wyrządzą sobie szkody.

Sam zabieg odbył się bardzo szybko i bez generowania bólu. W zasadzie po jednym razie skutek był genialny. Marzę jednak o tym, żeby włosy na pewno nie wróciły, w związku z czym prawdopodobnie umówię się na jeszcze jedną sesję.

Na zakończenie chciałem jeszcze wspomnieć o tym, jak na tę depilację pleców zareagowała ma żona. Nic nie wspominałem jej na temat tego, że idę na zabieg, w efekcie czego była potężnie zdziwiona. I mam potrzebę zaznaczyć, że pierwszy raz od bardzo dawna tak bardzo miała chęć mnie przytulić. Zatem potwierdzam, męska depilacja w zupełności spełniła moje marzenia.

Kiedy obawiacie się wspomnianego gatunku zabiegów, to poczytajcie sobie więcej o depilacji na wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Depilacja_laserowa, mówię prawdę nie ma się czego bać.