Czym jest Arcgis

ArcGIS to usługa pozwalająca możliwość na pracę grupową, umożliwia ona korzystanie z|obsługę map, scen, aplikacji, warstw analiz i danych. Stwarzanie ich oraz udostępnianie. System ArcGIS  jest pakietem programów pozwalającym do pracy na danych informacji przestrzennej GIS. W skład programu wchodzą aplikacje ArcMAPm ArcCatalog, ArcToolbox, ARcScene i ArcGLobe.

Pakiet można wzbogacać o kolejne aplikacje w zależności od potrzeby wykonywania zadań z zakresu|dziedziny analizy GIS i podobnych. Dzięki ArcGIS jesteśmy|możemy być w stanie zrealizować w szybki i łatwy sposób mapy terenów i interaktywnych map, na których mogą zostać umieszczone informacje|dane. Taka realizacja sprawić może o wiele łatwiejsze poszukiwania przez klientów danego sklepu w centrum handlowym, bądź dokładnego rozlokowania działów w dużych firmach. Możliwości kreowania map użytkowych to tylko jedna z wielu opcji jakie można wykonać za pomocą systemu ArcGIS.

Do rzetelnego przystąpienia w tworzeniu map z pakietem nie potrzeba specjalnych umiejętności, a w przypadku problemów zawsze można zajrzeć na stronę producenta w dziale pomoc.