Poznaj plusy peelingu laserowego

peeling laserowy

Każda dbająca o siebie kobieta doskonale wie, jak wielkie znaczenie dla zdrowia i piękna mają peelingi. Istnieją rozmaite sposoby ich wykonywania. Nowością w świecie urodowym, która pozwala na osiągnięcie fantastycznych efektów, jest peeling laserowy. Na czym polega i jakie są jego zalety?

Dzięki zastosowaniu profesjonalnego lasera, peeling wykonywany w ten sposób jest – co najważniejsze – ponadprzeciętnie dokładny i skuteczny. Światło lasera, powodując małe uszkodzenia, pobudza skórę. W efekcie skóra niezwykle szybko się regeneruje, a ponadto staje się jędrna i elastyczna, za sprawą kolagenu i elastyny – ich produkcja, za sprawą lasera, znacznie przyspiesza. Zabieg peelingu laserowego dobrze jest powtórzyć 2 lub więcej (maksymalnie 5) razy. Kolejne zabiegi robione są z przerwami trwającymi od 2 do 8 tygodni (w zależności od użytej mocy lasera).

Przewagą peelingu zrobionego przy użyciu lasera jest nie tylko duża skuteczność zabiegu, ale również długotrwały efekt, dzięki któremu poczujesz się pięknie i pewnie.

Artykuł przygotowany przez: http://usuwanie-zmarszczek-peeling.pl/