Jak produktywnie pozbyć się kilogramów?

odchudzanie

Mnóstwo pań nie jest usatysfakcjonowanych ze swojego wizerunku zewnętrznego. Jedną z powszechnie wspominanych wad jest sylwetka. Szukasz sposobu na skuteczne odchudzanie w Krakowie? Stworzyliśmy dla Ciebie parę porad.

Dieta to nie wszystko

Jeśli myślimy o modelowaniu postawy, najczęściej stawiamy na zdrowe odżywianie , a także ćwiczenia. Co zrobić w sytuacji jeśli nasza tkanka tłuszczowa nie zmniejsza się czy nie możemy ukształtować poszczególnej części ciała? Zdecyduj się na efektywne sposoby medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, likwidację tkanki tłuszczowej albo zwalczanie cellulitu.

Zabieg Exillis®

Exillis BTL to najlepsze dostępne na rynku urządzenie, które umożliwia na użycie fal ultradźwiękowych oraz kontrolowanego ogrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są równomiernie pobudzane. Zabieg Exillis® w Krakowie umożliwia redukcję tkanki tłuszczowej, formowanie sylwetki, korektę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto nadmienić, iż Exillis to system bezinwazyjny oraz bezpieczny. Stanowi atrakcyjną możliwość dla inwazyjnych metod liposukcji i lipolizy. Spalanie tkanki tłuszczowej wspomniany sprzętem odbywa się w trzech krokach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Co to jest endermologia?

Zmartwieniem naszych pacjentek jest głównie sprężystość skóry. Z wiekiem traci ona własną gęstość, a produkcja kolagenu jest zmniejszona. Endermologia w Krakowie pozwala skutecznie minimalizować cellulit oraz ujędrniać wybrane obszary ciała. Lipomassege® Endermologie™ opiera się na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną i podskórną. Endermologia w Krakowie dopomaga gubienie kilogramów, a także powoduje na ujędrnienie skóry, walkę z zbędnymi kilogramami, zmniejszenie obwodu o kilkanaście centymetrów. Warto podkreślić, że zabiegi odchudzające w Krakowie klinice Vesuna są niesłychanie komfortowe. Nie trwają więcej niż cztery kwadranse. Pozwalają na szybkie nasycanie się długotrwałymi efektami.