Usuń owłosienie szybko i skutecznie

zabieg depilacji laserowej

Jednym z najmodniejszych zabiegów laseroterapii wciąż jest laserowe usuwanie owłosienia. metoda ta może być dokonywana w sezonie zimowo-jesiennym, zatem teraz pragniemy ponowić ten problem powtórnie. Dowiedz się więcej na temat depilacji laserowej w Krakowie.

Dla kogo jest laserowe usuwanie owłosienia?

Depilacja laserowa w Krakowie może być przeprowadzona na wskazanej części ciała. Z opisywanych zabiegów równie chętnie korzystają kobiety i mężczyźni. Wiek lub płeć nie powinny mieć tutaj znaczenia. Najczęściej wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Przebieg zabiegu jest uwarunkowany od wskazanego miejsca. Konkretne obszary ciała można rozdzielić na części. Czasami pacjenci preferują jedynie depilację łydek albo ud. Parametry lasera dobierane przez lekarza są uzależnione od właściwości skóry, a także włosów pacjenta. Wszystko dopasowane jest do indywidualnych potrzeb oraz wymagań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku szczególnie grubych, gęstych włosów. Cienkie i jasne włosy także można poddać zabiegowi, wymagają one jednak większej uwagi.

Depilacja laserowa dla mężczyzn

Jeden entuzjastycznie wybierany zabiegów przez mężczyzn to oczywiście laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się kilka popularnych klinik medycyny estetycznej i laseroterapii, które charakteryzują się profesjonalizmem, posiadaniem innowacyjnego sprzętu oraz kompleksowym podejściem do pacjentów. Na depilację laserową decydują się mężczyźni uprawiający różne sporty, ceniący sobie komfort oraz dbający o własny wizerunek.

Prawidłowa depilacja w Krakowie jest możliwa z wykorzystaniem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Wymieniony sprzęt posiada certyfikat bezpieczeństwa i skuteczności respektowany na całym świecie.