Wybieramy idealny odkurzacz…

profesjonalne odkurzanie każdej powierzchni

Utrzymanie nieruchomości w czystości czasami tworzy problemy. Sytuacja jest bardziej czasochłonna, gdy mieszkamy ze zwięrzętami. Walka z sierścią jest niezwykle skomplikowana oraz długotrwała. Czy posiadamy środek na pozbycie się sierści z sofy, foteli, dywanu? Oczywiście, że tak! Poznaj pewne odkurzacze, które pomogą Ci w czyszczeniu.

Jaki odkurzacz wybrać?

sprawne odkurzanieWbrew pozorom wybór trafnego odkurzacza nie jest łatwym zadaniem. Możemy wyróżnić kilka rodzajów tego sprzętu. Podstawowy podział traktuje o odkurzaczach podłogowych z workiem, cyklonowych, multifunkcyjnych oraz odkurzaczach posiadających filtr wodny. Najpopularniejsza jest pierwsza wymieniona opcja. Warto jednakże pamiętać, by w każdym przypadku kupić polecany, niezawodny sprzęt. My zwróciliśmy uwagę na odkurzacz Samsung, który cechuje się potężnym silnikiem oraz szczoteczką o dużej mocy wciągania. Dobre radzi sobie z czyszczeniem zabrudzeń i dużych zabrudzeń na różnych powierzchniach. Cyklonowy odkurzacz Miele polecamy osobom skłonnym do alergii i uczuleń. Kolejnym rozwiązaniem w tym przypadku jest higieniczny worek na kurz wyposażony w systemem mikro i filtracji higienicznej. Worki do odkurzaczy Miele i Samsung dają nam dobrą jakość. Są niezwodne, a jednocześnie nie tylko gromadzą zabrudzenia, lecz także pozwalają neutralizować zanieczyszczenia, alergeny i drobinki kurzu.

Wybierz rozwiązanie dla siebie

Nie potrafisz się uporać z sprzątaniem foteli z sierści? Zadbaj o wymienne szczotki do odkurzacza. Pozwolą Ci one wyczyścić tapicerki z wielu poważnych zabrudzeń. Jeżeli chcesz dbać o wygląd swojej podłogi w każdym momencie zwróć uwagę na odkurzacze automatyczne. Oczyszczają one powierzchnie zawsze gdy tego wymagasz, a Ty możesz zająć się kolejnymi obowiązkami.
Zapoznaj się także z zasadami działania odkurzaczy: https://pl.wikipedia.org/wiki/Odkurzacz#Zasada_dzia%C5%82ania