Moda 2018 – poznaj trendy na nadchodzący sezon!

koszulka w kwiaty

Lubisz modę? Zapoznaj się z trendami, które będą obowiązywały wiosną 2018.

1. Święcąca ekstrawagancja

Ciężko ją sobie wyobrazić na ulicach, ale na pewno zawładnie spotkaniami towarzyskimi a także salonami. Doskonale sprawdzi się w przypadku osób, jakie lubią przyciągać atencję jak też pragną zachować niepowtarzalny styl. Będziemy mogli znaleźć całe brokatowe ubrania – spódnice, żakiety jak również inne elementy garderoby doskonałe na imprezę, a także akcesoria, które można będzie założyć przy każdej okazji.

2. Pióra

Pióra to świeży trend w modzie, na który skuszą się kobiety, jakiee nie boją się odróżniać a także nie obawiają się eksperymentować.

3. Rękawy a’la lata 80

Stara moda często powraca. Tym razem powrócą do nas rękawy charakterystyczne dla stylu lat 80. Rękawy te wyróżniają się nadmierną wielkością.

4. Odzież sportowa

Odzież w stylu sportowym nie będzie się ograniczać wyłącznie do ćwiczeń. Na ulicach natkniemy się na mnóstwo Pań w sportowych stylizacjach, jakie połączone będą wielokrotnie z eleganckimi akcesoriami. Szpilki do dresów? Tak, to też trend na nadchodzącą 2018! Dresy przestaną być standardowymi dresami, w jakich ćwiczymy bądź siedzimy na kanapie.

5. Kierowca rajdowy

Moda będzie również wzorowana na rajdowcach a także motocyklowych. Będzie to styl zdecydowanie chłodny.

6. Czerwień, mnóstwo czerwieni

Odważne i lakierowane kreacje w kolorze intensywnej czerwieni staną się hitem na salonach.

7. Plastik

Ciuchy z plastiku? Bezbarwne sukienki z plastiku, marynarki i inne części garderoby. Plastik przestanie się kojarzyć z tandetą, a zacznie z modą.

8. Motyle

Najmodniejszym motywem sezonu będą wielobarwne motyle.

9. Trencz

Trencz nie wyjdzie z mody, jednak będzie wyglądał odrobinę odmiennie aniżeli do tej pory. Będzie wyglądał jak połącznie kilku modeli kurtek.

10. Motywy oraz kolorystyka tropikalna

Wyraziste egzotyczne barwy zastąpią pastele, które królują od paru lat.

11. Kwiatowe wzory

Ulubiony wiosenny motyw mnostwa kobiet, czyli kwiaty dalej będzie na topie. Zwiewne sukienki z motywem kwiatowym będą się cieszyły sporą popularnością.

12. Krata i jeszcze raz krata

Oprócz kwiatów dużą popularnością będzie się również cieszyła krata. Nie tylko bluzki, ale również spódnice i swetry.