Poznaj bliżej topowe zabiegi kosmetyczne

kosmetyka - zabiegi

Nasza cera po sezonie zimowym wymaga odpowiedniej regeneracji. Można się o nią zatroszczyć tylko w domu czy też zdecydować się na specjalistyczne zabiegi kosmetyczne. Co to jest, i co nam oferuje kosmetyka? Kraków to miejsce, w którym odnajdziemy bardzo dużo gabinetów piękności z pokaźną listą zabiegów. Oto opis kilku z nich, które znajdziemy w gabinetach kosmetycznych!

Przekłuwanie uszu

Zabieg ten jest jednym z najłatwiejszych zabiegów, na które się decydujemy. Współcześnie stosowane metody są mało inwazyjne a także nieomal bezbolesne, wykonywane przy zastosowaniu specjalistycznego pistoletu. Nie bez znaczenia jest właściwa pielęgnacja po zabiegu. Kolczyki, które zostały nałożone w trakcie przekłuwania uszu powinno się nie wyjmość, aż do momentu całkowitego zagojenia. Nie bez znaczenia jest także pilnowanie, aby dopiero co przekłute uszy miały znikomy kontakt z zarazkami. Taki zabieg to koszt około kilkudziesięciu złotych.

Mikrodermabrazja diamentowa

To zabieg mechaniczny, którego rezultatem jest usunięcie naskórka za pomocą diamentu. Pełna odnowa skóry trwa około siedmiu dni. Przez pierwsze 24 godziny twarz jest najbardziej podrażniona po zabiegu, może być czerwona ,a także trochę napuchnięta. W zależności od rezultatu, który chcielibyśmy osiągnąć ,jak również stanu naszej cery zabieg trzeba powtórzyć od 2 do 6 razy. Skóra po mikrodermabrazji jest gładsza, pozbawiona martwych komórek jak też odświeżona.

Exilis Elite

Jednym z nieoperacyjnych zabiegów odmładzania cery jest lifting przy wykorzystaniu urządzenia Exilis Elite. Zabieg ten ułatwia likwidację zmarszczek, ujędrnienie skóry, jak również zredukowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej na twarzy, i podbródku. Pierwsze efekty są widoczne już po pierwszej wizycie. W zależności od kondycji skóry, trzeba zdecydować się na od czterech do sześciu zabiegów z wykorzystaniem tego urządzenia. Nim jednak zdecydujemy się na zabieg należy skonsultować się z lekarzem, jaki zbada, czy nie ma żadnych przeciwskazań.

geneO

Plusem tego zabiegu jest fakt, że działa na 3 płaszczyznach – dotlenia skórę, złuszcza, oraz dostarcza odżywczych składników. Jest to dobre rozwiązanie dla każdego typu skóry. GeneO to zabieg bezbolesny i ożywczy. Ilość jak również częstość przeprowadzania zabiegów zależą od kondycji cery, dobierane są w trakcie konsultacji. Na plus geneO przemawia również fakt, że skóra nie wymaga długiego czasu regeneracji.