Sufit inny niż wszystkie!

biały sufit napinany

Urządzanie wnętrza może przysporzyć mnóstwo kłopotów. Jednym z nich może być selekcja pasującego sufitu. Mimo, że dla mnóstwa ludzi wybór w tej kwestii zdaje się być ograniczony, posiadamy dużo możliwości. Coraz większą sławę zdobywają sufity napinane, jakie zapewniają mnóstwo sposobności aranżacyjnych. Dzisiaj pod lupę wzięliśmy sufity lustrzane, akustyczne i sufity niebo.

Sufity lustrzane

Sufity te rewelacyjnie sprawdzą się w każdym pokoju zarówno w domu, jak i klubach czy biurach. Nadają pomieszczeniom niezwykłej elegancji. Sufity lustrzane jesteśmy w stanie zaaranżować w rozmaitych kolorach – od białego po czarny. Charakteryzują się lekką strukturą, dzięki czemu są łatwe w montażu. Podstawową korzyścią lustrzanych sufitów jest optyczne powiększanie pokoi, w których zostały zamontowane.

Sufit niebo

Jednobarwny sufit nie ziszcza Twoich oczekiwań? Co powiesz na sufit niebo? Dzięki specjalnej technologii zwyczajny szary sufit można przeobrazić w niepowtarzalną ozdobę wnętrza, jaka równolegle może spełniać funkcję podświetlenia. Powłoka napinana, która ilustruje niebo może zostać dodatkowo oświetlona taśmami LED. Sterowanie światłem odbywa się bezprzewodowo, co jest sporym ułatwieniem. Sposobność zmiany barwy oświetlenia i uregulowania jego nasilenia sprawi, że otrzymasz w pokoju wyjątkowy klimat! Możesz też uzyskać efekt gwieździstego nieba dzięki innowacyjnym światłowodom. Sufit niebo będzie pasował nie tylko do sypialni, ale jest także rewelacyjnym rozwiązaniem do pokoju młodzieżowego jak też klubu.

Sufit akustyczny

Złości Cię nadmierny zgiełk dochodzący z zewnątrz? Zastanów się nad zainstalowaniem sufitu akustycznego, jaki pozwoli wygłuszyć pomieszczenie. Ten rodzaj sufitu pozwala, też wyzbyć się efektu echa, jaki wielokrotnie przeszkadza w mieszkaniach o pokaźnym metrażu. Sufit ten może być także znakomitym elementem dekoracyjnym.
Zapraszamy na bloga http://blog.dpsceilings.com/