Co to właściwie jest AddWash?

pranie w pralce

Samsung jest jednym z największych dostawców sprzętu AGD i RTV na rynku. Na każdym kroku możemy zetknąć się z ich sprzętem, jaki niezwykle często upraszcza nam zwykłe obowiązki domowe. Tym razem producent zdecydował pójść naprzeciw roztrzepanym. Dołożył do swyk pralek funkcję Addwash, jaka dotąd nie była znana.

Pralki z nową funkcją

Pranie nie kojarzy się z najwdzięczniejszą rzeczą. Wpierw należy dokonać podziału ze względu na materiał, w dalszej kolejności kolor. Nierzadko też dzielimy pranie, na te które pierzemy w większej i niskiej temperaturze. Często nie pamiętamy o wrzuceniu kilku rzeczy będących w innym miejscu. Do tej pory nie mieliśmy możliwości, żeby wstrzymać pranie żeby naprawić popełniony błąd. Producent był świadomy takich wydarzeń i zdecydował się im sprostać. Nowatorska funkcja – AddWash, nie tylko pozwala na dorzucanie brudów poczas działania, ale niesie ze sobą szereg modyfikacji. Producent w pralkach z powyższą funkcją, pozwala także na nadzorowanie całego procesu przez smartfona. Nawet będąc poza domem, wiemy na jakim etapie jest nasze pranie. Jednocześnie pralki z tą funkcją, posiadają też technologię, która polepsza jakość prania – EcoBuble. Wpływa ona także na nabór mocy podczas prania, odpowiednio go pomniejszając.

Czy warto?

Gdy będziesz pragnął dorzucić dodatkowe ubranie do bębna pralki, będziesz miał sposobność to zrobić natychmiast. Pozwoli to na zaoszczędzenie czasu jak też kasy. Nigdy więcej nie będziesz musiał tracić nerwów po włączeniu prania, w sytuacji gdy znajdziesz zawieruszone ubranie. Obecnie wystarczy tylko je dorzucić do bębna pralki AddWash. Opinie na temat tego typu urządzeń są wyjątkowo korzystne. Nowa funkcja pralek Samsung wysoce polepsza przygotowywanie jak też zrobienie prania. Warto skorzystać z tego typu rozwiązania.