Stylowy i praktyczny pokój dzienny – jak urządzić?

stylowe wnętrze - aranżacja

Architektura wnętrz to dziedzina. która wspaniale się rozwija od kilku lat. Pomimo, iż zmienia się moda w zakresie barw i dekoracji do wnętrz, niektóre detale bez przerwy górują. Dowiedz się, w jaki sposób zaaranżować salon, aby czuć się w nim dobrze.

Jak odświeżyć salon

Remont wnętrza wielokrotnie zaczynamy od odnowienia koloru ścian i sufitu. Te miejsca szybko ulegają zanieczyszczeniom, a kolory gubią odcień. Obecnie na czasie są białe, jasne mieszkania. Pozwalają one na optyczne powiększenie pokoju. Chciałbyś dodać interesujący, modny element, a naprawdę nie lubisz tapet? Posiadamy doskonałe rozwiązanie! Sufit napinany zapewnia nam całkiem sporo możliwości. Możemy postawić na motyw podświetlany albo na membranę w dowolnym kolorze. Sukces tkwi właśnie w tego rodzaju rozwiązania. Dają one możliwość wdrożyć ekstranowoczesny styl do salonu. Poza tym sufit podwieszany bądź też napinany pozwala na ujednolicenie wysokości wnętrza. Perfekcyjnie sprawdza się też w wysokich pomieszczeniach. Chcesz jednak niestereotypowo ozdobić ściany? Zdecyduj się na popularne ramki z motywem lustra czy też ręcznie wykonany tekst lub wzór.

Pokaż swój charakter

Zakupiłeś już wszystkie podstawowe meble, ale brakuje Ci niepowtarzalnych elementów w pokoju? Skup się na akcesoriach. Możesz je wymieniać często, a nie poniesiesz wysokich wydatków. Warto dopasowywać dodatki do pór roku, imprez, świąt jak też innych okoliczności. Perfekcyjnie sprawdzają się dekoracyjne i pięknie pachnące świecie. Dobrym urozmaiceniem są również świeczniki, doniczki, plakaty, stojak na wino, ozdobne, niebanalne regały na książki, czy obrusy. Znaczące jest to, aby wykreować nastrój, który najbardziej odpowiada współmieszkańcom. Personalizowane dekoracje, takie jak ulubiony plakat, niezwykły motyw na suficie napinanym lub akcent w stylu retro przykuwa uwagę gości. Nie obawiaj się próbować i wykreuj swój pokój marzeń!