Zabiegi ginekologii estetycznej dla kobiet

Zabiegi ginekologii estetycznej dla kobiet

Dyskomfort związany z budową, czy też z funkcjonowaniem narządów płciowych, jest dla wielu kobiet przyczyną kompleksów. Bardzo często te niedogodności utrudniają, a w pewnych przypadkach wręcz uniemożliwiają normalne pożycie seksualne. Z tego względu, coraz większa liczba Pań decyduje się na poddanie się zabiegom ginekologii estetycznej. Rozwój tej dziedziny medycyny, która łączy w sobie wiedzę z zakresu ginekologii i medycyny estetycznej sprawia, że temat, który do tej pory był dla wielu kobiet wstydliwy, staję się coraz mniej intymny.

Zabiegi ginekologii estetycznej dla kobiet

Jednym z zabiegów, na który decydują się panie, jest zabieg ThermiVa. Jest on zalecany nie tylko kobietom, które mają problem z nietrzymaniem moczu. Na tego rodzaju zabieg decydują także panie, które chcą poprawić jakość swojego życia seksualnego. Podczas zabiegu wykorzystuje się fale radiowe, które są przekazywane przy pomocy specjalistycznej głowicy. Ta metoda ma na celu regeneracje tkanek w okolicach intymnych. Wykorzystanie odpowiedniej temperatury, która jest cały czas regulowana przy pomocy kamer monitorujących, ma na celu obkurczenie włókien kolagenowych znajdujących się w ściankach pochwy. Ta metoda pobudza także produkcję kolagenu. Sam zabieg jest bardzo bezpieczny i nie wiążą się z nim żadne oparzenia, czy podrażnienia. Pojedyncza wizyta trwa około 30 minut. W zależności od potrzeb pacjentki, zabieg można powtórzyć, by uzyskać optymalny efekt.

Pożegnaj się z dyskomfortem

Strefy intymne, są jednymi z najwrażliwszych miejsc na naszym ciele. Dlatego też, gdy problem dotykach właśnie miejsc intymnych, wiele z nas wstydzi się do tego przyznać. Jeszcze jakiś czas temu, tego typu niedogodności, były dla nas bardzo krępującym tematem. Jednak, od dłuższego czasu, dzięki zabiegom ginekologii estetycznej, możemy się pożegnać z dyskomfortem i poprawić swoje samopoczucie. Metody, które są oferowane przez te dziedzinę medycyny są przede wszystkim bezpiecznie i nieinwazyjne.